top of page

Definici i budování značky i vše s tím související miluju. A vím toho opravdu hodně. Mám letité zkušenosti jako brand konzultantka a absolvovala jsem s klienty z různých segmentů stovky jednání.  Pracovala jsem v digitální agentuře, tak mám velké zkušenosti nejen s brandem ale i s činnostmi přecházejícími, jako je business plán či firemní a cíle, i těmi následujícími, jako jsou marketingové strategie a kroky sloužící k jejich naplnění. Můžu tak na přednáškách a konferencích předávat komplexní obraz o tom, jak jsou pro nás značky důležité a proč. 

Přednášky a konference

"Baví mě kontakt s publikem. Umím udržet jeho pozornost, mám v repertoáru praktické příklady i neuvěřitelné fuck upy, 

V práci se značkou jsem odhalila svoje poslání a svoje zkušenosti, znalosti i know-how chci předávat všem, kdo neví, jak moc jsou značky v našich životech důležité, že značku má každá firma i osobnost na tomto světě a že s ní můžeme pracovat tak, abychom sami prosperovali a zároveň pomohli uzdravit tuto společnost."

přednášky a konference_edited.jpg

KONEP konference Pardubický kraj 

Přednáška Jak si udržet Zdravé zaměstnance v rámci Pardubické konference KONEP 2024. Na přednášku v rámci akce také navazovaly 2 workshopy, kde si pro změnu účastníci vyzkoušeli budování značky přímo na místě a přímo na tom, co zrovna potřebují, aby mmohli růst. 

20.3. 2024 Pardubice

Školení sociálních podniků

 Ve spolupráci s Pardubickým krajem a P-PINK inkubátorem jsem provedla přes 20 sociálních podniků z okolí Pardubic

a České Třebové budováním značky i důvody, proč je právě pro sociální podnik důležité vědět, kým je, kam směřuje a co dělá. Šlo celkem o 4 celodenní workshopy, kde si účastníci zkoušeli všechno hned v praxi.  

https://p-pink.cz/ 

https://p-pink.cz/inkubator-ceska-trebova/

Školení zaměstnance

 Dvoufázové školení zaměstnance pardubického inkubátoru P-PINK na téma PR, brandu a marketingu.

https://p-pink.cz/

bottom of page