top of page

Příběh značky

Najdeme společně váš příběh i jeho kreativní zpracování tak, aby přitáhl vaše vysněné zákazníky. Správný příběh odráží váš charakter, hodnoty i význam. Díky němu budou už všechny vaše kroky vždy smysluplné  a konzistentní. 

Příběh značky JPG.jpg

Příběh značky vypráví o vás, vašich hodnotách i charakteru poutavým způsobem. Jde o kreativní motiv, který propojuje vaše produkty a služby, definici vaší značky a vaše zákazníky. To, jaký bude a jak ho budete vyprávět, záleží i na vás a vašich zaměstnancích. Každopádně by měl být silný, nezapomenutelný a srozumitelný.

Dává mantinely tomu, o čem a jak mluvíte. Je emočním napojením pro vaše zákazníky i zaměstnance a tvoří duši vaší firmy. Pohlídá, že budete takoví, jací jste slíbili, že nebudete vyrážet do slepých uliček, které by vás vyčerpaly a vytváří nekonečnou osnovu života vaší firmy.       

 

Námět příběhu tvoříme společně potom, co si ujasníme, co od něj chceme, koho má oslovit a co vše se v něm má odrážet. Pracujeme s několika náměty a hledáme váš dokonalý autentický a jedinečný odraz, který je kreativním konceptem pro strategii budování vaší značky a vychází z definice vaší značky. 

 

"Ozvěte se, ať společně najdeme ten nejlepší příběh, který autenticky, smysluplně a konzistentně bude vyprávět, kdo jako značka jste, co je vaším posláním a jak měníte své zákazníky a svět.

Splečně najdeme tu nejdzravější cestu pro vaši značku." 

Děkuji za vaši upřímnost, ozvu se co nejdříve.

Pokud se o značku pravidelně staráte, tak vám zdravá a silná zůstane už navždy. 

Home: Headliner
Home: Subscribe
bottom of page