top of page
Abstract Paint

Zdravý příběh

Jak souvisí značky a ulita? Tak pozor, tohle není jen tak nějaká ulita, odráží totiž Fibonacciho posloupnost. Ta je matematickým vyjádřením krásy. Propojuje něco velmi abstraktního, emočně silného a osobního se světem čísel, výkonu a měřitelnosti. Stejně jako definice, příběh a strategie značky společně zachycují srdce a duši firmy do hmatatelné podoby a pomáhají zdravě  růst a vyvýjet se firmám, které chtějí být nejen úspěšné, ale i zdravé, krásné a v rovnováze. 

Moje mise

vize

Spolutvořím značky, které o sobě mohou vyprávět krásný a zajímavý příběh.

Pokud tento příběh není pravdivý, neprve měníme realitu, o které pak skrze marketing "jen" zajímavě vyprávíme. 

Adriena Růžičková 
brand konzultantka Zdravých značek 

Jsem brand konzultantka. Pracovala jsem jako specialistka na online marketing

v digitální agentuře. To mi ale přišlo málo, chyběl mi článek mezi klientem, jeho potřebami a pak realitou, kterou jsem tvořila. A tak jsem zjišťovala, co mi chybí. A byla to definice značky a vědomá a smysluplná práce s příběhem a následně strategií, skrze jejíž části a naplnění můžeme značku i její příběh vyprávět.

Mám tak zkušenosti nejen s definicí značek, tvořením příběhů a strategií, ale také s činností marketingových specialistů i všech, kteří s budováním značky souvisí. Absolvovala jsem stovky brandových jednání, kde jsem klienty poznala do morku kostí, propojovali jsme jejich produkty a služby s pojmenováváním částí brandu i jejich unikátního příběhu. Každá značka, se kterou jsem pracovala, je pro mě osobní záležitostí a vždy je to pro mě důležitý i rezonující naladění s mými klienty. Zkrátka nědělám s těmi, s kterými si nesedneme, buď já jim, nebo oni mě, taková spolupráce nepřínáší totiž prospěch nikomu.

 

O značky v mé péči mám starost a s nadšením s nimi sdílím všechny radosti

a úspěchy. Vždy naplňuji očekávání, která si spolu na začátku domluvíme, ať všichni ví, co získají a co od konzultací i všech ostatních činností čekat. 

Pokud o mně chcete vědět cokoliv dalšího, raději mi napište, zavolejme si, nebo pojďme na kafe. Objednat se můžete také na konzultaci ZDARMA ve Zdravé nabídce. Stejně tu nenapíšu vše, co by vás zajímalo, a proces definice
i pracování se značkou je natolik intimní, že si zaslouží hlubší komunikaci.
Jsem tu pro vás. 

Děkuji za upřímnost. Ozvu se co nejdříve.

bottom of page