top of page

Úvodní konzultace zdarma

Práce na vaší značce bývá hluboký a dlouhý proces, pokud to s ní myslíte vážně. A na to je dobré mít někoho, kdo vám opravdu sedí. S mými klienty se musíme vybrat navzájem, protože mezi námi musí fungovat nejen pracovní vztah, ale musíme si sednout i lidsky, energií, povahově a temperamentem. Jinak nemůžeme pro značku odvést poctivou a smysluplnou práci. A k tomu slouží právě úvodní konzultace zdarma.

 

Pro to, abychom si ušetřili případná vzájemná zklamání, dopředu říkám, že jsem vždy maximálně upřímná. Nikomu nemažu med kolem pusy, nenašlapuji po špičkách ani nechodím kolem horké kaše. Na to je škoda mého času a vašich peněz. Vždy ale vítám vzájemný respekt a prostor pro nový pohled na věc. Ctím pravidlo, že někdy je potřeba spíše naslouchat než mluvit, a nemám problém pročistit vzduch, když je příliš dusno. Když mluvím, tak vás neohromuju mezinárodními a cool pojmy, které vám nic neřeknou. Chci, abychom si všichni rozuměli "na první dobrou" a nevznikal prostor pro chybné domněnky a špatné závěry. Vítám okamžitou reakci, pokud vám něco nesedí, něčemu nerozumíte, nebo něco co říkám, vám nedává smysl. Nejsme roboti, jsme lidi. A kde je vůle, tam je i cesta. Mojí vůlí je vždy značce maximálně pomoci k uzdravení a růstu, i když na začátku může diagnóza i léčba bolet.

Délka konzultace: 1 - 1,5 hodiny

Forma konzultace: Jak je vám příjemné, funguji on-line i osobně. U klientů dál jak 40 km od Pardubic preferuji on-line:). 

Cena konzultace: Upřímnost za upřímnost, jinak zcela zdarma

Náplň konzultace: Probereme, co vás trápí, v čem potřebujete uzdravit, nebo jak vám mohu pomoci růst. Zjistíme, zda spolu vůbec chceme spolupracovat a domluvíme se na dalším postupu, očekáváních i ceně.   

"Text výše mi dává smysl a myslím, že si budeme rozumět. Chci úvodní konzultaci zdarma."

Děkuji za vaši upřímnost. Ozvu se co nejdříve.

"Než se se mnou vydáte na cestu za vaší zdravou zančkou, je dobré se poznat

a zjistit, zda si nvzájem dokážeme otevřít mysli, srdce i duše." 

bottom of page